ТОВ «УкрМет»
ТОВ «УкрМет»

Контактная информация

Скрыта

Был в сети

23/06/2015 17:00

На сервисе: 7 лет
Рейтинг: 88
Отзывы:
1 0
График работы
Пн нет нет
Вт нет нет
Ср нет нет
Чт нет нет
Пт нет нет
Сб нет нет
Вс нет нет

На сьогоднішній день ТОВ «УкрМет» є однією з найбільших брухтозаготівельних компаній в Україні. Основна мета діяльності компанії - забезпечення великих обсягів та високої якості металобрухту, який відповідає усім вимогам металургійного виробництва України та країн близького зарубіжжя.

З чого все починалося

Компанія була заснована у 2004 році. У той час основним напрямом відвантаження брухту було ЗАТ "Істіл" (Україна), сьогодні - АТ (приватне) «ДЕМЗ». Поступово клієнтська база компанії розширювалась, зростала і кількість споживачів брухту. Щоб створити подібну структуру, покликану вирішити одне з найважливіших сировинних питань - забезпечення підприємств брухтом чорних металів, потрібні були і роки, і значні інвестиції. На сьогоднішній день ТОВ «УкрМет» поставляє брухт на всі без винятку металургійні комбінати України, а також співпрацює з підприємствами Росії, Молдови, Туреччини та Казахстану.

Зростання рівня споживання брухту підприємствами України вимагає не тільки збільшення обсягів його заготівлі та переробки, не менш гостро стоїть питання про покращення якості сировини, яку постачають на металургійні підприємства. Все це можливо тільки за рахунок значних та довготривалих інвестицій в технічне переоснащення брухтозаготівельних цехів.

Враховуючи це, керівництво компанії прийняло рішення про створення власної мережі підприємств, цехів та майданчиків по заготівлі та переробці брухту чорних металів. Метою створення такої мережі було гарантоване забезпечення потреб сталеплавильного виробництва металобрухтом високої якості за оптимальними цінами.

Першим кроком в цьому напрямі стало заснування підприємств ТОВ «УкрМет Центр», ТОВ «УкрМет Північ», ТОВ «УкрМет Захід» і ТОВ «Волиньмет». В структуру даних підприємств входять виробничі цехи більш ніж 15 областей України, які оснащені сучасною технікою і кваліфікованим персоналом.